Momentet më pikante të mjeshtrit Lalo në “C’est la vie” pak ditë para ndarjes nga jeta

Kliko per me shume info

Ai ishte një nga njerëzit më rebelë dhe me vlera të jashtëzakonshme në radhët e artistëve.

Aleksandër Lalo nuk ia kurseu kritikat të gjithë atyre që e meritonin, qofshin këta artistë apo dhe politikanë.

Kliko per me shume info

Në ketë video do të shikoni disa nga momentet më të bukura të mjeshtrit, por edhe mesazhe të forta që ai ka dhënë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.