Albtelecom reklamon internetin, por qytetari ia plas keq: Jeni skandal, s`keni valë në Vlorë

Kliko per me shume info

Një qytetar nga Vlora është ankuar për mungesën e cilësisë së shërbimit të rrjetit të Albtelecom dhe Eagle Mobile në zonën e tij të banimit.

Në një mesazh të dërguar pak minuta me parë, pas një reklame të Albtelecom në lidhje me internetin, qytetari thekson se në Vlorë tek Uji i Ftohtë kjo kompani nuk ka as valë, e jo më internet.

Kliko per me shume info

“Jeni skandal me valet ne Vlore nga zona e Ujit te Ftohte. Nga 3g kalon ne “E” dhe sfutesh dot fare ne internet!”-shkruan qytetari në adresën e kompanisë ku nuk ka marrë përgjigje për mëse 50 minuta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.