Alban Skënderaj dhe Miriam Cani nisin projektin e ri në Firence

Kliko per me shume info

Ata janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Kjo për shkak të muzikës që realizojnë, por edhe imazhit që kanë arritur të përcjellin tek publiku.

Kliko per me shume info

Ndërsa së fundmi Albani dhe Miriami duket se kanë vendosur të bëjnë disa pushime sëbashku, përpara se të nxjerrin në treg projektin e tyre më të ri.

Nga një foto e postuar në mediat sociale, çifti i këngëtarëve shfaqen në Firence.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.