Modelja “çmend” këngëtarin shqiptar: “Më pëlqen shumë, vdeksha për ty”

Në setin e ri fotografik të cilin e poston edhe në “Instagram”, modelja Oriola Marashi shfaqet me një pamje mjaft tërheqëse.
Në njërën prej fotove Oriola shfaqet më e zhveshur se zakonisht, pasi bikinit i tregojnë paksa pjesët intime.

Kliko per me shume info

Me këtë foto modelja ja ka hequr trurin jo vetëm ndjekësve, por edhe këngëtarit të njohur shqiptar, Alban Ramosaj.
“M’kalle flm (Fu*k my life)”, i shkruan Alban Ramosaj ndërsa Oriola ja kthen me një emoji zemër.

LEXO EDHE:  Zbulohen të tjera skandale mes çiftit Tristan dhe Khole

Por Albanit duket se i ka ngelur fiksim kjo foto sa vazhdon sërish komentin. “Më pëlqen shumë, shumë, vdeksha për ty”, i shkruan këngëtari.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here