Alban Mehmeti ka zgjedhur një foto të veçantë për t’i uruar shqiptarët për ditën e Flamurit

Kliko per me shume info

Këngëtari Alban Mehmeti ka zgjedhur një foto të veçantë për t’i uruar shqiptarë për ditën e Flamurit.

Kliko per me shume info

Ai e ka publikuar një foto të djalit të tij me veshje kombëtare ndërsa ka shkruar: Urime 28 Nëntori o t’gzum.

Kujtojmë se ai dhe gruaja e tij janë në pritje edhe të një fëmije tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.