Akuzohej për tjetësim pronash, Dorëzohet në polici, vjehrri i kreut të PS-së në Kavajë

Kliko per me shume info

Është vetëdorëzuar në Policinë e Kavajës, Seidi Cikalleshi. Burime nga policia thanë se ai sapo është vetëdorëzuar.

Kliko per me shume info

Cikalleshi është vjehrri i kreut të PS-së në Kavajë, Gentian Daja.

Ai ishte i shpallur në kërkim sepse akuzohet se ka tjetërsuar prona të shumta në zonën e bregdetit në Kavajë.

Ndërkaq po zhvillohen verifikimi i masave për ata që janë me masë sigurimi “arrest ne burg”. Nesër do të bëhen masat për ata që ishin me urdhër-ndalimi.

Në pranga janë vënë 11 zyrtarë dhe ish-zyrtare ne Kavaje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.