Aktori i Portokallisë në zi, humb njeriun e dashur: Ke lënë mirësi tek çdo njeri që njeh

Aktori i Portokallisë Olsi Bylyku që njihet për rolin e tij si “Kimikati” ka ndarë me gjithë ndjekësit një lajm të hidhur.

Kliko per me shume info

I pikëlluar ai shkruan se sot është ndarë nga jeta gjyshja e tij.

“Shpirti tu prehtë në paqe gjyshja ime. Do më mungosh shumë, pusho e qetë se ke lënë fëmijë të mbarë me nipa dhe mbesa e dashuri dhe mirësi tek çdo njeri që ty të njeh!”, shkruan Olsi në Instastory.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.