Aksidenton rëndë 64-vjeçarin, shoferi “zhduket” nga vendngjarja

Kliko per me shume info

Një aksident me pasojë plagosjen e një 64-vjeçari është shënuar këtë pasdite në aksin rrugor Krahës-Tepelenë.

Burimet nga policia bëjnë me dije se i lënduari është një 64 – vjeçar me iniciale D.D, banues në fshatin Krahës të Memaliajt.

Kliko per me shume info

Ai është transportuar në spitalin e Gjirokastrës dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Ndërsa drejtuesi i mjetit, sqaron policia, është larguar nga vendi i ngjarjes.

Autoritetet po punojnë për identifikimin dhe kapjen e tij, si dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.