Aksidentohet për vdekje 20-vjeçari shqiptar në Greqi

Kliko per me shume info

Një 20-vjeçar shqiptar humbi jetën në orën 03.00 në mëngjes të së shtunës kur makina e tij u doli nga rruga dhe goditi një automjet të parkuar.

Aksidenti ndodhi në kilometrin e 6, afër plazhit të Dionisiou.

Kliko per me shume info

Policia po heton për shkaqet e sakta të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.