“Aksidentohet” polici i Portokallisë

Kliko per me shume info

Aktori i “Portokallisë” Florian Binaj është një nga më të talentuarit në fushën e humorit në Shqipëri.

Prej vitesh pjesë e spektaklit ai herë pas herë di si t’i habisë ndjekësit me ndonjë suprizë pikante të këndshme ose jo.

Kliko per me shume info

Dje me të vërtetë ai i ka befasuar të gjithë duke postuar në Instagram një foto ku shfaqet i fashuar në një krevat spitali.

“Detyrë shtëpie: Bëni një nuselale dhe 2 salçiçe”, shkruan Flori poshtë fotografisë.

Me siguri bëhet fjalë për ndonjë shaka e rradhës nga ana e aktorit, i cili në profesionin që ka e sjell veten në disa lloj formash, here si polic, herë si politikan, e me sa duket kësaj rradhe ka vendosur të vijë si një pacient spitali.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.