Aksidentohet eskorta e Edi Ramës, identifikohen të plagosurit

Kliko per me shume info

Dy makina të eskortës së kryeministrit Edi Rama dhe një tjetër taksi janë përfshirë në një aksident të rëndë në Korçë.

Sipas të dhënave të para, aksidenti ka ndodhur në mesditë në hyrje të qytetit juglindor.

Kliko per me shume info

2 automjetet e eskortës së Ramës janë përplasur me një automjet të tretë. Nga aksidenti jane plagosur 5 persona, 3 jane gardiste.

Tre gardistë kanë mbetur të plagosur nga aksidenti.

Tre gardistët e lënduar janë:

Ervin Musai (Gardist)

Klodian Llaka (Gardist)

Shkëlqim Pojana (shofer i makinës Honday)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.