Aksidentohet eskorta e Edi Ramës, identifikohen të plagosurit

Dy makina të eskortës së kryeministrit Edi Rama dhe një tjetër taksi janë përfshirë në një aksident të rëndë në Korçë.

Sipas të dhënave të para, aksidenti ka ndodhur në mesditë në hyrje të qytetit juglindor.

Kliko per me shume info

2 automjetet e eskortës së Ramës janë përplasur me një automjet të tretë. Nga aksidenti jane plagosur 5 persona, 3 jane gardiste.

LEXO EDHE:  Shpejtësi skëterrë në autostradën Tiranë-Durrës, 15 shoferëve u hiqen patentat

Tre gardistë kanë mbetur të plagosur nga aksidenti.

Tre gardistët e lënduar janë:

Ervin Musai (Gardist)

Klodian Llaka (Gardist)

Shkëlqim Pojana (shofer i makinës Honday)

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here