Aksidentohen tre mjete në Rinas, disa të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë

Kliko per me shume info

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në Rinas. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të aeroportit, ndërsa në aksident janë përfshirë tre automjete.

JOQ ka publikuar disa fotot, ku shihen edhe tre automjetet që janë përplasur. Ndërkohë, dëshmitarët në vendin e ngjarjes pohojnë se disa persona u plagosën.

Kliko per me shume info

Në tre automjetet, gjithsej udhëtonin katër persona, tre të rritur dhe një fëmijë rreth 13 vjeç, të cilët janë lënduar si pasojë e aksidentit. Deri më tani nuk ka një njoftim zyrtar nga Policia e Tiranës në lidhje me këtë aksident si dhe shkaqet e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.