Aksidentohen nënë e bijë , përplaset makina e dy këngëtareve të njohura shqiptare

Kliko per me shume info

Janë përfshirë në një aksident me makinë dy këngëtaret e njohura e muzikës popullore kosovare, Shkurte Fejza dhe e bija Gresa Behluli.

Kliko per me shume info

Makina me të cilën udhëtonin është përplasur me një tjetër në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Mësohet se makina pon drejtohej nga Gresa, por fatmirësisht nuk janë lënduar, por kanë pësuar vetëm dëme materiale të automjetit, siç duket edhe nga foto të gazetës Blic

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.