Aksidenti tragjik në Selanik, ja kush është i riu shqiptar që mbeti i vdekur

Kliko per me shume info

Një 20–vjeçar shqiptar u nda nga jeta si pasojë e një aksidenti në Selanik të Greqisë mëngjesin e së shtunës.

Ai është Stelio.M dhe prej vitesh jetonte në Selanik, Greqi.

Kliko per me shume info

Makina me të cilën po udhëtonte i riu nga Elbasani doli nga rruga dhe u përplas më një automjet të parkuar.

Kjo përplasje ishte fatale për të riun, i cili po udhëtonte i vetëm në automjet.

Aksidenti ndodhi rreth orës 03:00 të mëngjesit, në kilometrin e 6, afër plazhit të Dionisiou.

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.