Aksident i frikshëm në Xibrakë, makina kthehet përmbys në rrugë

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Xibrakë.

Sipas burimeve paraprake një automjet me targa AA 457 NJ, ka dalë nga rrugë duke u kthyer përmbys.

Kliko per me shume info

Nuk dihet nëse ka të lënduar, ndësa Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

“BalkanWeb” ka siguruar pamjet e para nga vendi i ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.