Aksident i frikshëm në Vlorë, makina fluturon si nëpër filma

Keto janë pamjet e një aksidenti të frikshëm në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur të dielën, por ABC News siguroi videon nga një kamer sigurie.

Katër makina u përfshinë në ngjarje, dhe një person u plagos rëndë. Siç shikoni dhe nga pamjet, aksidenti ndodhi në një prej rrethrrotullimeve në rrugën transballkanike.

Kliko per me shume info

BMV- ja e zezë me shpejtësi të madhe goditi tri makina të tjera, një Renault dhe dy Benz-a. Në këtë moment në trotuar ishte duke kaluar dhe një grua, së cilës makina i kaloi sipër, por për fat shpëtoi.

LEXO EDHE:  "I bëre të qajnë këta burra o Mand.. ", kolegët dedikime të ndjera për punonjësin e medias

Fillimisht BMV u përplas me bordurën dhe doli nga rruga. Ajo fluturoi sipër makinave të parkuara dhe përfundoi e përmbysur. Drejtuesi u dëmtua keq, por është jashtë rrezikut për jetën. /abcnews

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here