Aksident tragjik në Itali/ Humb jetën 48-vjeçari shqiptar

Kliko per me shume info

Një shofer kamioni me origjinë shqiptare ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në autostradën A22 në Brenero të Italisë.

Mësohet se automjeti i cili drejtohej nga 48-vjeçari shqiptar, rezident në Gjermani, është përfshirë në një aksident, rrethanat e të cilit nuk janë ende të qarta.

Kliko per me shume info

Sikurse raportojnë mediat vendase, në vendngjarje shkuan menjëherë dy ambulanca dhe një helikopter për ti ardhur në ndihmë, por aksidenti rezultoi fatal për shqiptarin i cili kishte ndërruar jetë në vend

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.