Aksident tragjik me Lamborghini, humb jetën Miss California

Miss California, Stephanie Camarena humbi jetën në orët e para të mëngjesit të sotëm, pas një aksidenti në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Bukuroshja 26 vjeçare ishte duke udhëtuar me një mjet Lamborghini, i cili drejtohej nga milioneri Michael Llamas, ndërsa shkak i aksidentit raportohet se ka qenë shpejtësia e madhe.

Kliko per me shume info

Policia amerikane thotë se Lamborghini i Llamas-it ishte duke ecur me një shpejtësi më të madhe se 150 km/h, kur humbi kontrollin dhe u përplas me një pemë.

LEXO EDHE:  E ftuara lë pa fjalë Rudina Magjistarin: “Uau e bukura e dheut…”

Bashkë me bukuroshen nga Meksika, edhe drejtuesi i mjetit humbi jetën në këtë aksident tragjik. Stephanie Camarena ishte shpallur Miss Earth Baja california, në vitin 2015.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here