Aksident tek Unaza e Madhe/ Makina del nga rruga dhe përmbyset

Kliko per me shume info

Një aksident është regjistruar pak minuata më parë në kryeqytet tek Unaza e Madhe në afërsi të Kopshtit Botanik.

Nga të dhënat e para mësohet se makina ka dalë nga rruga dhe është përmbysur plotësisht.

Kliko per me shume info

Aksidenti është i rëndë, por ende nuk ka një njoftim zyrtar nëse ka të lënduar.

Policia është gjendur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa si shkak i aksidentit është krijuar dhe trafik në këtë zonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.