Aksident te Rruga e Elbasanit/ Makinat humbasin kontrollin, përfundojnë brenda një lokali

Kliko per me shume info

Dy makina kanë dalë nga rruga duke përfunduar në një lokal. Aksidenti është regjistruar mbrëmjen e sotme rreth orës 20:15 minuta te Rruga e Elbasanit në Tiranë.

Makinat e përfshira në aksident janë një ‘Range Rover’ dhe një ‘Benz’. Shkak i aksidenti dyshohet se ka qenë shpejtësia dhe lagështira në rrugë, ndërsa janë lënduar lehtë dy drejtuesit e mjeteve.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.