Aksident në Vlorë, plagoset rëndë këmbësorja

Policia e Vlorës bën me dije se ditën e sotme, ka ndodhur një aksident, ku ka mbetur e plagosur një 39-vjeçare.

Kliko per me shume info

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në lagjen “24 Maji”, tek ”rotondua e Çoles”, në rrugën Transballkanike, ku 39-vjeçarja me iniciale A.Ç është përplasur nga një mjeti.

Drejtuesi i mjetit pasi e ka aksidentuar e ka transportuar të dëmtuarën në Spital dhe më pas është larguar. Policia ka identifikuar targën e mjetit dhe të dhënat por për arsye hetimi nuk bëhen me dije.

LEXO EDHE:  Gazetarja shpërthen "me libër shpie" ndaj ministres së Ramës: Si të mos i shaj këta kokëpalarë?

Ajo ka marrë dëmtime të rënda por është jashtë rrezikut për jetën. Policia bën me dije se po punon për kapjen e autorit të ngjarjes dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here