Aksident në Durrës, shoferi i alkolizuar përplas 19-vjeçarin

Kliko per me shume info

Përplasen 2 automjete në Durrës, si pasojë ka mbetur i plagosur njëri prej drejtuesve.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Hamallaj dhe personi i plagosur është K.R., 19 vjeç, banues në fshatin Rrushkull. Burime pranë policisë bëjnë me dije se 19 vjeçari ndodhet në gjendje të mirë pasi mori mjekim në spital.

Kliko per me shume info

Ndërkohë, uniformat blu kanë vënë në pranga drejtuesin e “Benz”-it tjetër, 20-vjeçarin me iniciale A.K., banues në Hamallaj. Ai ishte duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur dhe pasi ka ndodhur aksidenti është larguar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.