Aksident i rëndë në Shkozë, i riu me motor fluturon në ajër

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Shkozës, kur një i ri që udhëtonte me motor është përplasur nga një makinë tip “Golf”.

Dëshmitarët në vendngjarje thonë se në motor udhëtonte një i ri. Po sipas tyre, përplasja ka qenë aq e fuqishme sa ai ka fluturuar me motor disa metra larg vendit ku u përplas.

LEXO EDHE:  Gjyqi i 11 kuksianëve, policia "blindon" gjykatën e Apelit Shkodër, nis protesta
Kliko per me shume info

“Në tokë ka ende njolla gjaku, i riu fluturoi me gjithë motor”,- thonë dëshmitarët.

Të riut i është dhënë ndihma e menjëhershme dhe është transportuar në spital, por gjendja e tij mësohet të jetë e rëndë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here