Aksident i rëndë në Burrel, 13-vjeçari humb kontrollin e makinës, në gjendje kritike për jetën

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Burrel-Klos ku një 13-vjeçar ka humbur kontrollin e makinës dhe si për pasojë ka dalë nga rruga.

13-vjeçari me iniciale XH.M, aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë në spital, në rrezik për jetën.

Kliko per me shume info

I plagosuri pritet të dërgohet për në Spitalin e Traumës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.