Aksident i rëndë në aksin Tiranë-Elbasan, 3 të plagosur

Kliko per me shume info

Një aksident ka ndodhur në aksin Tiranë-Elbasan, pranë zonës së quajtur Ibë.

Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, duke lënë të plagosur tre persona të cilët janë transportuar për në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info

Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e aksidentit, por dyshohet që shkak i përplasjes të jetë bërë tentativa për parakalim.

Ndërkohë policia është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.