Aksident i rëndë/ Humb jetën një 37-vjeçar

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ne një 37-vjeçari raportohet të ketë ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në Sauk të kryeqytetit, ku shtetasi me inicialet A.L., 37 vjeç, është përplasur për vdekje nga makina që drejtohej nga shtetasi me inicialet E.D. 25 vjeç.

LEXO EDHE:  Moti javën në vijim, zbuloni çfarë iu pret
Kliko per me shume info

Edhe pse i aksidentuari është transportuar me urgjencë në spital, ai nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në spital.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërkohë që materialet përkatëse janë referuar në Prokurorinë e Tiranës për veprime të mëtejshme.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here