Aksident me vdekje tek Brryli në Tiranë, humb jetën 60-vjecari

Nje aksident me vdekje ka ndodhur diten e sotme ne Tirane.

Ngjarja u njoftua nga policia e cila tha se sot në datë 10.11. 2017, ora 10:25, në bulevardin Bajram Curri, në afëri të Brrylit, një automjet me targë AA426PL, me drejtues shtetasin G.K., 44 vjeç, ka aksidentuar me vdekje një shtetas P.H., rreth 60 vjeç.

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë në Elbasan, shoferi përplas kalimtaren dhe largohet nga ngjarja
Kliko per me shume info

Nga ana e Policisë po kryhen veprimet hetimore për të përcaktuar shkaqet e aksidentit ndërkohë drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Nr.1.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here