Motrat zbresin në parket, rivalja më e madhe e Afërdita Dreshajt, motra e saj

Kliko per me shume info

Bukuroshja shqiptare Afërdita Dreshaj duket se ka një “rivale” të madhe tashmë. Është fjala për motrën e saj, Jehonën, e cila çdo ditë e më shumë po merr vëmendje jo vetëm në rrjetet sociale, por edhe në mediat rozë.

Megjithatë, marrëdhënia mes dy motrave duket se është e shkëlqyer. Ato jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe sigurisht që nuk mund të qëndronin pa ndjekur një ndeshje nga NBA.

Kliko per me shume info

Motrat Dreshaj kanë publikuar foto dhe video në llogaritë e tyre nga radha e parë, duke “eklipsuar” me bukurinë e tyre edhe spektaklin e dhuruar nga këtë takim basketbolli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.