Adrian Gaxha dhe Luana Vjollca do të jepnin gjithçka që t’i zhduknin këto

Kliko per me shume info

Kosovarja, i rikthen për ju imazhet që rrallë mund t’i keni parë. Pos përfundimit të gjithçkaje mes tyre, mund të shihni diferencat e panumërta duke filluar nga pamja e ish çiftit, që linte shumë për të dëshiruar.

Epo, e tillë është jeta e ‘yjeve’ të showbizit, skandale, ndarje, lidhje, gjithmonë për të qenë në qendër të vëmendjes.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.