Adoleshentja nxjerr në ankand virgjërinë, ja shuma që paguan biznesmeni arab

Një modele nxori në ankand virgjërinë e saj që u shit për plot 3 milione dollarë. 19-vjeçarja që identifikohet vetëm si Giselle, thotë se vendosi ta shesë virgjërinë në websajtin gjerman Cinderella Escorts shkruan The Mirror.

“Nuk e mendoja kurrë që oferta do të rritej kaq shumë dhe nuk e besoja që të arrinte 3 milionë dollarë. Kjo është një ëndërr bërë realitet.” – tha 19 vjecarja.
“Nëse dua të kaloj natën time të parë me dikë që nuk është dashuria ime, ky është vendimi im dhe më pèrket vetëm mua”- vijon me tej Giselle.

LEXO EDHE:  Shpejt apo ngadalë? Ja cila mënyrë e KËNAQ një femër në seks
Kliko per me shume info

Agjencia e lajmëroi se oferta më e lartë ishte ajo e një biznesmeni nga Abu Dhabi për afro 3 milione dollarë, kurse një aktor Hollivudi mësohet se ishte i dyti në listë, duke qenë se oferta e tij ishte 2,8 milionë dollarë. Giselle thotë se do t’i përdorë paratë për të paguar kolegjin, do të blejë një shtëpi të re dhe do të udhëtojë rreth botës.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here