Adi Krasta për Ramën: Figurë në rënie

I ftuar në emisionin “Studio e Hapur” të gazetares Eni Vasili, moderatori i njohur Adi Krasta ka folur mbi sjelljen e fundit të Kryeministrit me mediat.

Krasta, e cilësoi Ramën si një figurë në rënie, për të cilin nuk ja vlen të diskutohet. “Unë kam një moto në jetën time, që nuk diskutoj asnjëherë për figura në rënie”.

LEXO EDHE:  Deputeti sulmon ashpër festimet e negociatave: Nuk kemi hyrë në BE, është vetëm një rekomandim!
Kliko per me shume info

Më lejoni të them se ky vend ka rrëzuar edhe njerëz me integritet të jashtëzakonshëm.

Duhet të jesh shumë i ndershëm dhe i sinqertë, që të sigurosh mosrënien e pashmangshme.

Stigmatizimet dhe fyerjet janë realisht shenja inferioriteti, rreshqitjeje dhe pasigurie”, tha Krasta.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here