Adelina dhe Bardhyli sot festojnë përvjetorin e fejesës

Kliko per me shume info

Këngëtarja e njohur Adelina Thaçi ka tash e sa kohë që nuk është edhe shumë aktive në muzikë.

Megjithatë, ajo vazhdon të pëlqehet dhe të mbahet mend nga publiku, për këngët e saj ndër vite.

Kliko per me shume info

Thaçi i është përkushtuar më shumë jetës familjare, bashkëshortit dhe dy vajzave të saj.

E kur jemi te bashkëshorti, sot (e martë) Adelina dhe Bardhyl Meta festojnë edhe përvjetorin e shtatë të fejesës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.