“8 vite miqësi”, presidenti Meta kalon mbrëmjen me Ardit Gjebrean

Kliko per me shume info

Presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka kaluar sot mbrëmjen nën shoqërinë e një personi mjaft të dashur për publikun shqiptar.

Ishte vetë kreu i shtetit shqiptar i cili ka postuar foton në “Facebook” ku ka treguar se e ka kaluar mbrëmjen nën shoqërinë e moderatorit dhe kantautorit, Ardit Gjebrea.
“Të dashur miq, me Arditin kalohet shumë mirë edhe të shtunën, jo vetëm të dielën”, shkruan Meta.

Kliko per me shume info

Miqësia e tyre duket të jetë e vjetër pasi vetë Gjebrea shkruan në instagram: “8 vite miqësi, si në ditën e parë… njësoj e përgjithmonë”.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.