65 vjeçarin e përplas makina, vdes në vend

0

Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në aksin Fushë-Krujë-Vorë.

Nga të dhënat e para bëhet e ditur se ka mbetur i vdekur 65-vjeçari, Dodë Muça.

Kliko per me shume info

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.