4 familje përmbyten në Golem

Kliko per me shume info

Pas përmbytjeve që ndodhën në zonën e Kamzës dhe atë të Kasharit në Tiranë, një tjetër zonë është vënë nën pushtetin e ujit.

Bëhet fjalë për zonën e Golemit në Durrës, ku ujërat po u afrohen shtëpive dhe deri tani kanë përmbytur 4 shtëpi, sipas abcnews.

Kliko per me shume info

Familjarët e këtyre 4 shtëpive bëjnë apel për ndihmë, pasi uji ka arritur në katin e dytë të banesave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.