21 vjeçari që përplasi për vdekje gruan në Tiranë, policia jep detaje

Një aksident ka ndodhur para pak minutash pranë Ministrisë së jashtme në Tiranë ku një makinë ka përplasur për vdekje një grua e cila ka qenë duke kaluar rrugën.

Siç shihet nga pamjet gruaja ka mbetur e shtrirë në rrugë, e ndërsa mësohet se policia ka shoqëruar shoferin që bëri aksidentin.

Kliko per me shume info

Njoftimi i policisë:Me datë 24.11.2017, rreth orës 16:00, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në bulevardin ” Zhan Dark” ka ndodhur një aksident.

LEXO EDHE:  Gjakmarrje në 2018, zbulohen provat që gozhdojnë autorin e vrasjes së Mario Majollarit

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe Ambulanca ku nga veprimet paraprake rezulton se:Në bulevardin ” Zhan Dark” , shtetasi Agron Dedja, 21 vjeç, duke drjetur mjetin, ka aksidentuar një këmbësore, e cila po kalonte rrugën.Shtetësja e paidentifikuar akoma ka nderruar jetë në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vëndngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here