14 viktima nga përmbytjet në Greqi

Kliko per me shume info

 

Kliko per me shume info

Greqia është goditur nga moti i keq. Përmbytjet dhe stuhitë kanë shkaktuar deri më tani 14 viktima.

Zonat më të dëmtuara janë Megara, Nea Peramos dhe Mandra rreth 27 kilomentra në perëndim të Athinës.

Sipas mediave greke të moshuarit janë më shumë njerëz të moshuar. Trupat e tyre u gjendën brenda shtëpive. Lajmi i fundit.al sjell më poshtë fotot që qarkullojnë në mediat greke.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.