6 muaj shtatëzënë, Zajmina Vasjari nuk heq dorë nga takat dhe veshjet ekstravagante (Foto)

Shtatëzënë, por sërish një femër seksi! Zaimina Vasjari ka pranuar publikisht se është 24 javë shtatzënë.

Edhe pse në muajin e 6 të shtatzënisë ajo shfaqet në super formë. Në Instagramin e saj Zai ka publikuar një foto teksa është duke bërë konsultat rutinë me mjekun e saj.
“Jam shume e lumtur qe nje mjek ne nivelin tuaj po perkujdeset per mua dhe bebin tim gjate kesaj shtatezanie duke me bere qe te ndjehem e perkedhelur e sigurt dhe te perjetoj nje ndjesi te mrekullueshme duke shijuar cdo moment te kesaj pritjeje te embel.

Kliko per me shume info

Ju jam mirenjohese pafundësisht .#24weekspregnant’-shkruan Zajmina krah fotos së publikuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.