Robert Aliaj puth Valbona Selimllarin

Surprizat në programin ‘’Dance With Me’’ vazhdojnë. Si fillim sjellja e zbutur e Robert Aliajt, ironitë e qeta të tij, ndërsa më pas vjen puthja që i dha Valbonës.

Si gjithmonë, diskutimet mes jurisë janë të qeta, por thumbat dhe ironitë janë pa masë. Teksa moderatorja Alketa Vejsiu po flistte për sjelljen e Robert Alisë, duke thënë se, nëse ky i fundit do sillej kështu në komunizëm, do e pësonte keq, ndërhynë Valbona Selimllari.

LEXO EDHE:  Eli Fara i publikon Marinës foton që nuk pritej: Të dyja duke puthur…(Foto)
Kliko per me shume info

Për cudi, Roberti asnjëherë nuk reagon kundër saj, përkundrazi, u ngrit në këmbë dhe e puthi në ballë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here