UEFA publikon listën e ndeshjes, Shqipëria kundër gjithë Europës (Foto)

Kliko per me shume info

UEFA në faqen zyrtare në ‘’FB’’ ka publikuar sfidat e sotme.

Por, kjo tabelë nuk është në rregull.

Kliko per me shume info

Ajo që bie në sy, është se kombëtarja shqiptare është vendosur plot 4 herë tek sfidat e mbrëmjes së 10 tetorit, përballë Portugalisë, Greqisë, Estonisë dhe Belgjikës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.