Tiranë, nipi qëllon me thikë gjyshin dhe gjyshen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ditën e sotme, ku nipi ka qëlluar me thikë gjyshin dhe gjyshen.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Frëskut, ndërsa mësohet se fatmirësisht nuk kanë viktimat.

Kliko per me shume info

Të dhënat e para njoftojnë se të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital në gjendje të rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.