Thyen organin gjenital të të dashurit gjatë seksit, le pas një “skenë krimi”

Një grua ka treguar për momentin e tmerrshëm kur ajo e theu penisin e të dashurit të saj gjatë seksit.

Megan Barker, nga Guildford dhe partneri Adam Francis ishin në mes të aktit seksual, kur një zhurme “kercitje” ndërpreu aktin e tyre. Megan, 23 vjeç, tha se dhoma e gjumi ishte shnderruar si “një skenë krimi’ pasi kishte gjak kudo.

LEXO EDHE:  Mbante dy të dashur njëkohësisht, vajzës i ndodh gjëma
Kliko per me shume info

I dashuri i saj i traumatizuar, 24 vjeç, ende vuan dhimbje të herë pas herëshme, pavarësisht se është shëruar plotësisht.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here