‘’Shpërthen’’ Rozana Radi: “Ahhhh çmë plase shpirtin o Klajdi Haruni’’ (Foto)

Kënga e re e Klajdi Harunit ka prekur shumë Rozana Radin. Kjo e fundit i ka dedikuar këngëtarit një postim në InstaStory.

“Ahhhh çmo plase shpirtin o Klajdi Haruni, me këto fjalq! PO ku ka lule që mund të ja mbushin shpirtin tim eti që sna jetoj!

Kliko per me shume info

Kam vënë barrjerë të fortë që ditën që ai iku sepse më iku forca dhe mburoja. Suksese mik”! – shkruan këngëtarja.

LEXO EDHE:  Shet cigare, por policia e dhunon sikur të shiste drogë: Stresi bën një apel sensibilizues

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here