Shkarkimet në polici, Rama i vendsour: Vetëm fillimi

Kliko per me shume info

Reagon kryeministri Rama për shkarkimet në polici. Me një reagim në faqen e tij në FB, kryeministri paralajmeron se ato duhet të bëhen normë për cdo krim mjedisor.

“Shkarkimet ne polici per krimin mbi Vjose duhet te jene vetem fillimi dhe duhet te behen norme per çdo krim mjedisor👎#PoliciaqëDuam👍”- shkruan Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.