Sherri me Fiorin, reagon për herë të parë Robert Aliaj: Kur akuzohesh nga llapaqenër

Robert Aliaj, reagon për herë të parë për sherrin me gazetaren Fiori Dardhën.

Debati mes tij dhe gazetaren të hënën në mbrëmje degjeneroi edhe në ofendime personale, situatë prej së cilës një ditë më pas ajo vendosi të largohej nga spektakli.
Por ndërsa prononcime të Fiorit kemi patur,ku ajo ka thënë se ruan raporte të mira me produksionin, Roberti ka qëndruar në heshtje, ose të paktën ashtu na është dukur neve, sepse në stilin e tij , në formën e tij ai i ka thënë dy fjalë, ndërsa ka postuar një foto në faqen e tij në Instagram:

Kliko per me shume info

“Në emër të popullit. Sa qesharake të akuzohesh nga llapaqenër për papërgjegjshmëri, ndërkohë që akuzuesi/ja manipulator/e llapaqen/e kur flet, zbulon karakterin e tij/saj dhe duartrokitet”, shkruan Robert

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.