Rusja zhvishet në makinë dhe del në dritare, gjen vdekjen (Video)

Kliko per me shume info

Një video aspak e këndshme dhe e hijshme është bërë virale online.

Një grua ruse 35 vjeçe me emrin Natalia Borisovna Borodina ka gjetur vdekjen teksa ka qene me pushime në Republiken Domenikane. Video është shpërndarë live në internet.
Ajo gjeti vdekjen e menjëhershme pasi goditi shtyllën e një drite në rrugë teksa e kishte gjysmën e trupit jashtë dhe po jepte shfaqe tërësisht e zhveshur.

Kliko per me shume info

Videoja e regjistruar nga miku i saj ukrainas, i quajtur si Ivanna Boirachuk, 32 vjeç, ai ndalet menjëherë pasi ka një ulërimë të mbytur nga gruaja.

{“videoid”: “1119540”, “sid”:”8″}

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.