Ruçi pezulloi punimet e Kuvendit, Rama publikon në “Facebook” një mesazh për PD-në

Pas pezullimit të seances plenare për shkak të tensionit dhe debateve të krijuara, kryeministri Edi Rama ka reaguar në rrjetet sociale me një mesazh për PD-në.

“Perseri pushtohet foltorja e nderpritet puna e Kuvendit, sepse PD nuk thahet dot nga rrebeshi i zgjedhjeve dhe di vetem e lagu s’e lagu”- shkruan Rama në Facebook.

Kliko per me shume info

Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruci tha se seanca do të rinisë sot në orën 17:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.