Rrëfimi/ ‘’Virgjërinë ma mori shoqja e mamit, 25 vite më e madhe’’

Një rrëfim surprizues ka ardhur për psikologën e ‘’The Sun’’. Një djalë, ende shumë i ri, që virgjërinë ia mori shoqja e ngushtë e mamit.

Letra:
Shoqja më e mirë e mamasë sime më mori virgjërinë dhe që atëherë bëjmë seks të egër, pasionant sa herë mundemi.
Jam një djalë 19 vjeç dhe shoqja më e mirë e mamit është 43 vjeçe. Ajo është super në formë dhe duket sikur është në të 20-at.

Kliko per me shume info

E pëlqeja që kur isha 15 vjeç. Burri i saj është një njeri i tmerrshëm dhe dëshiroj që ajo të largohet nga ai. Ende jetoj me nënën time.
Ne na afroi puna në dyqanin e saj të bukurisë, sepse i blija produkte. Një ditë kur shkova në dyqan, ajo ishte e trishtuar dhe më tha se motiv ishte zënka me të shoqin që pinte.
Madje ai e kishte kërcënuar se do t’i fikte cigaren në fytyrë. Në këtë moment e përqafova.
Ajo mbylli derën dhe nisi të më puthte me pasion. Unë i thashë: “Ti je e bukur, por je e martuar dhe ende jam i virgjër”. Ajo tha: “Nuk ka gjë. Është vetëm një puthje. Faleminderit që je i sinqertë”.
Një natë tjetër dolëm dhe përfunduam duke bërë seks.
Më tregoi se çfarë të bëja. Ishte e pabesueshme. Tani ne takohemi kur mundemi. Tani dua që ajo ta lërë burrin.
Përgjigja e DEIDRE: E besoj që ishte e mahniteshme për ju, por nuk mund të shoh një të ardhme realiste për ju të dy.
Ju e keni fantazuar atë për një kohë të gjatë, e tani ëndrra juaj është bërë realitet.
Por seksi me ty nuk është zgjidhja që ajo të shpëtojë nga bashkëshorti i dhunshëm.
Por ky është vendimi i saj dhe tani vetëm mund t’i shkaktosh problemet nëse përpiqesh të bësh “revulucion”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.