Rashel, vajza seksi që të lë me trauma: Ja kush është mashkulli shqiptar më seksi

Ka gati 200 mijë ndjekës në “Instagram” dhe jo më kot. Rashel Kolaneci ishte e ftuar në “Pop Culture”, ku foli për dashurinë e saj për sportin, raportin me meshkujt e shumë të tjera.

Rashel thotë se që 4 vjeçe është marrë me balet, ndërsa në moshën 12 vjeçare i është futur sportin dhe vetëm dy vite më vonë ka fituar kampionatin e parë në “Kickbox”.

Kliko per me shume info

“Jam marrë me balet që kur isha 4 vjeç. 14 vjeç kam fituar kampionatin e parë”, thotë Rashel.
Vajza merret me një sport “burrëror” dhe të rrezikshëm, ndërsa thotë se ka lënë edhe kundërshtarë me trauma.
“Ndoshta kam lënë edhe kundërshtarë me trauma, mbase kur kam bërë ndonjë ndeshje, kam lëshuar ndonjë grusht. Unë jam e fiksuar pas sportit, çdo gjë e lidh me të”, thotë Rashel.

Shpesh Rashel është akuzuar për ndërhyrje, por ajo nuk e pranon aspak këtë gjë. “Ne si fis e kemi ne gen. Ne qeshim me të madhe në shtëpi kur të dëgjojmë fjalë të tilla. Unë jam më normalja në fis, i kemi gjenetike në fis. Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje. Nuk kam lyer as flokët. Nuk kam asnjë dhëmballë të mbushur, por nuk rri t’i mbush mendjen të tjerëve”.

Sa i përket marrëdhënies me djemtë dhe kush është mashkulli ideal për të, ajo shprehet: “Unë jam shumë realiste me meshkujt dhe preferoj që të jetë brenda në realitet dhe ai, të krijoi besim, të ketë vetëkontroll. Kjo është një cilësi që unë e vlerësoj shumë. Të lodhet shumë për mua”.
Pyetjes nëse është aktualisht në një lidhje, Rashel nuk ka pranuar të jap një përgjigje.

E ftuar në “Pop Culture” Rashel Kolaneci zbulon kush është mashkulli më seksi shqiptar për të, tregon mesataren e saj të gjimnazit, por dhe të tjera, në një seri pyetjesh me përgjigje të shkurtra.

Çfarë mendon kur sheh veten në ekran?
Rashel: Çfarë ylli! Unë jam kjo?

Po të kishe mundësi, a do ta fshije eksperiencën me “Xing me Ermalin”?
Rashel: Jo, aspak. Ishte një eksperiencë televizive, është ajo që më bëri mua të njohur.

Çfarë bën për të mbajtur veten në formë?
Rashel: Palestër, stërvitje “Kickbox”…

Gjoks apo të pasme?
Rashel: Një trup i tonifikuar i gjithi.

Birrë apo verë?
Rashel: Ujë më mirë. Unë nuk pi, nuk pi alkool.

Cigare apo hashash?
Rashel: Ajër të pastër. Nuk pi as cigare pasi merrem edhe me sport.

Dashuri i përjetshme apo pasuri pa limit?
Rashel: Unë nuk do jetoj përjetësisht dhe pasuria është me një limit…

Mashkulli më seksi shqiptar?
Rashel: Po t’i them emrin do t’i bëhet shumë qejfi. I kam dashur shumë edhe kur kam qenë e vogël, janë Adrian Gaxha, Lorik Cana.

Femra më seksi shqiptare?
Rashel: Përveç meje! Holta Kolaneci, Armina Mevlani, ka plotë të tjera, si Lori, Aurela. Nuk shoh ndonjë si frymëzim, por marr pak nga të gjitha.

Mesatarja e gjimnazit?
Rashel: Bashkë me provimet, 9.87

Çiçin në dush e bën?
Rashel: Po, sa herë bëj dush.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.