Basha tenton t’i marrë fjalën Ramës në foltore, garda reagon menjëherë

Kliko per me shume info

Në Kuvend, situata vijon të jetë e tensionuar.

Rama teksa vazhdonte fjalën në foltore, kreu i PD-së, Basha është cuar nga vendi dhe i është afruar në foltore të merrte fjalën.
Rama: Pse çohesh, mos u co, nuk kam mbaruar unë
Basha afrohet te foltorja, ndërkohë që garda rrethon Ramën
Rama- gardës: ikni cuna, uluni cuna

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.